خرید و قیمت گارلیک نیچرمید | کمک به سلامت قلب و عروق

گارلیک نیچرمید ؛ سلامت قلب و عروق

  • Garlic Nature Made Tablet
  • نوع محصول: قرص
  • تعداد در بسته: 100 عدد
  • شرکت وارد کننده: پوراطب
  • تولید کننده: NATURE MADE

خرید از

مشخصات، تداخل و عوارض گارلیک نیچرمید

کلسترول نوعی چربی و از مواد مهم غشا است. کلسترول در خون هم وجود دارد. کلسترول خون از دو منبع اصلی تأمین می‌شود: رژیم غذایی و تولید در کبد. کلسترول ماده‌ای است از جنس چربی و مومی شکل که در تمام سلول‌های بدن وجود دارد و برای ادامه زندگی ماده‌ای حیاتی و ضروری است. اما کلسترول زیاد در خون می‌تواند در نقاط مختلف بدن از جمله دسته‌های عروقی و سیستم‌های مختلف اندام  بدن تاثیر بگذارد و در نتیجه موجب کاهش خون‌رسانی به قلب می‌شود. همچنین مقادیر بالای کلسترول خطر ابتلا به حمله قلبی و سکته مغزی را افزایش می‌دهد.
بنابراین ایده آل ترین راه برای کاهش کلسترول بد، تغییر رژیم غذایی فرد در کنار استفاده از مکمل است. کپسول گارلیک نیچرمید از عصاره سیر تهیه شده است. سیر به عنوان گیاه دارویی شناخته شده جهت درمان بیماری‌های قلبی-عروقی و دیگر بیماری‌های متابولیکی موثر است. این فرآورده بدون بو در کاهش کلسترول و تری گلیسیرید، کاهش فشار خون، سلامتی قلب و عروق کاربرد دارد و دارای خواص ضد انعقادی، خواص آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی می‌باشد.

موارد مصرف گارلیک نیچرمید

  • کمک به سلامت قلب و عروق
  • مؤثر در کاهش چربی و فشار خون

دستور مصرف گارلیک نیچرمید

روزانه 2 قرص، هر بار یک عدد به همراه غذا و یا طبق دستور پزشک مصرف شود.
به منظور جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع از جویدن قرص خودداری شود.

هشدار در مصرف

  • در دوران بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
  • افرادی که عمل جراحی در پیش دارند با پزشک مشورت نمایند.
  • مصرف کنندگان داروهای ضد انعقاد خون با پزشک مشورت نمایند.

تداخل دارویی گارلیک نیچرمید

تداخل دارویی گزارش نشده است.

مواد سازنده

عنوان مقدار
Garlic Extract
500mg

آثار فارماکولوژی

سیر حاوی یک روغن فرار است که ترکیبات آن مسئول اکثر خواص فارماکولوژی سیر است. بیشتر از 30 ترکیب گوگرددار در سیر وجود دارند که از مهمترین آنها می‌توان به آلین، آلیسین، اجوان (ajoene)، اس-آلیل سیستئین اشاره نمود. علاوه بر ترکیبات گوگرددار سیر حاوی اسیدهای آمینه (مثل آرژینین) و مواد معدنی (مثل سلنیوم) و آنزیم‌ها (مثل آلیناز) است.
ترکیبات گوگرددار موجود در سیر مسئول بوی تند و نیز اثرات دارویی سیر هستند. بوی سیر از اثر آنزیم آلیناز روی آلین و تولید آلیسین این ایجاد می‌شود. این آنزیم در اثر حرارت غیر فعال می‌شود و به این علت سیر پخته شده بوی چندانی نداشته و اثرات دارویی کمتری دارد.
آنزیم آلیناز در اثر له شدن یا خورده شدن در سیر فعال شده و آلیسین آزاد می‌کند. آلیسین اثرات ضد ویروسی، ضد باکتری ضد قارچ، اثر پایین آورندگی چربی‌های خون، اثر مثبت روی سیستم ایمنی بدن (مثل فعال کردن NK Cells) و اثر پایین آورندگی فشار خون دارد.
اجوان از ترکیبات گوگرددار دیگر موجود در سیر است که اثرات ضد لخته شدن خون (آنتی ترومبوز) و ضد سرطانی دارد. بیشترین اثر آنتی اکسیدان را در سیر اس-آلیل سیستئین دارد.

elhamorouji

«الهام عروجی»،‌ فارغ التحصیل مقطع کارشناسی شیمی دارویی است. از سال 1396 فعالیت حرفه‌ای خود را در وبسایت های حوزه سلامت و دارو آغاز نموده است و ‌در حال حاضر تولید محتوا در زمینه دارو را به عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا