خرید و قیمت قرص لوورکل |کاهش کلسترول، LDL و فشارخون

 قرص لوورکل ؛ کاهش کلسترول، LDL و فشارخون

  • Lowerchol TAB
  • تعداد در بسته: ۶۰ عدد
  • شرکت وارد کننده: دارو درمان سپهر
  • تولید کننده: VITAN

خرید از

مشخصات، تداخل و عوارض قرص لوورکل

بیماري قلبی-عروقی مهمترین عامل مرگ و میر در زنان و مردان سراسر جهان است. بیماري قلبـی-عروقی می‌تواند باعث افزایش مرگ و میـر، نـاتوانی، پـایین آمـدن کیفیت زندگی، تحمیل هزینه‌هـاي سـنگین و مشـکلات اجتمـاعی فراوانی شود. چندین عامل باعث افزایش بیماري‌هاي قلبی-عروقی می‌شوند که شامل سن، جنس، ارث که در اختیار افراد نبوده و قابل تغییر نیستند. ولی مصرف دخانیات، فشار خون بالا، قند خون غیر طبیعی، چربـی خون بالا، استرس، چاقی و کم تحرکی در اختیار افراد بوده و قابـل تغییر هستند.
عوامل خطرزاي قلبی به ترتیب هیپرکلسترلمیا (7/46درصـد)، فشارخون بالا (6/37 درصد)، سـیگار (2/32 درصـد)، چـاقی (8/28 درصد) و دیابت (2/6 درصد) است. از آنجا که هر چه افراد در معرض عوامل خطرآفرین بیشتري باشند استعداد بیشتري براي بروز بیماري قلبی خواهند داشت. قرص لوورکل با منشاء گیاهی باعث کاهش کلسترول، کاهش فشارخون، آترواسکلروز، ديابت و التهاب لوزه می‌گردد. لوورکول را مي‌توان براي کاهش کلسترول، LDL و فشارخون به ويژه در بيماري‌هاي قلبي-عروقي استفاده کرد.

موارد مصرف قرص لوورکل

کاهش کلسترول، LDL و فشارخون به ویژه در بیماری های قلبی-عروقی

دستور مصرف قرص لوورکل

روزی 2 بار، هر بار 2-1 عدد همراه با غذا و یا طبق دستور پزشک مصرف نمایید.

موارد منع مصرف

  • در دوران بارداری و شیردهی مصرف نشود.
  • این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی‌باشد.
  • در صورت مصرف هرگونه دارو و ابتلا به بیماری‌های مزمن، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.

تداخل دارویی قرص لوورکل

برخی تحقیقات حاکی از آن است که مصرف همزمان فیتواسترول‌ها با ترکیبات مهارکننده آنزیم HMG-COA ردوکتاز، باعث تقویت اثر پایین آورنده کلسترول می‌شود.

مواد سازنده

ترکیبات در هر 2 قرص:

عنوان مقدار
Cyclanthera pedata
500mg

آثار فارماکولوژی

شرکت ویتان آمریکا قرص گیاهی Lowerchol را در پاسخ به این نیاز فراهم کرده است. Lowerchol حاوی عصاره میوه گیاه Cyclanthera pedata است که غنی از استرول‌های گیاهی است. این گیاه بومی آمریکای جنوبی بوده و در کاهش کلسترول، کاهش فشارخون، آترواسکلروز، دیابت و التهاب لوزه مفید است. لوورکول را می‌توان برای کاهش کلسترول، LDL و فشارخون به ویژه در بیماری های قلبی-عروقی استفاده کرد.

elhamorouji

«الهام عروجی»،‌ فارغ التحصیل مقطع کارشناسی شیمی دارویی است. از سال 1396 فعالیت حرفه‌ای خود را در وبسایت های حوزه سلامت و دارو آغاز نموده است و ‌در حال حاضر تولید محتوا در زمینه دارو را به عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا